V těchto dnech svěřenci trenéra Karla Krejčího trénují doma v Plzni a v plánu měli ještě před odletem na Maltu sehrát zítra na stadionu v Luční ulici přípravný zápas s druholigovým Vyšehradem. Z utkání ale nakonec sešlo.

„Kluby se domluvily, že se zápas neuskuteční. Hlavním důvodem je nabitý program zimní přípravy a také obavy z možného zranění hráčů Viktorie před odletem na Maltu," vysvětluje zrušení zápasu mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Fanoušci Viktorie tak uvidí svůj tým v akci až v pátek 
19. února, kdy od 20.15 hodin v utkání 18. kola Synot ligy přivítají v Doosan Areně celek FK Teplice (předprodej vstupenek bude zahájen už v pondělí 1. února od 9.00 hodin). Do jarní části nejvyšší soutěže ale vstoupí už o pět dnů dříve v neděli 14. února, kdy od 16.00 nastoupí v Uherském Hradišti proti celku 1. FC Slovácko.

Ještě předtím čekají Viktorii tři přípravná nutkání v rámci soustředění na Maltě. V neděli 31. ledna od 17.30 hodin se utkají s Legií Varšava, ve středu 3.února s norským Stabaek IF a v sobotu 6. února s ruským Těrekem Groznyj. Všechny zápasy vysílá živě YouTube kanál Viktoria TV.