Výstavu zde uvedl plzeňský amatérský fotograf Michal Diestler, který se tak do prostor oblíbeného klubu vrátil během posledních pěti let již potřetí.

Výstava podle autora volně navazuje na jeho předchozí výstavu Ženy z pásku. „Ta byla zaměřena na staré kotoučové magnetofony, které sbírám a mám rád. Řekl jsem si totiž, že by stálo za to mít je nějak hezky zachycené na fotografiích, ale fotit samotné přístroje se mi nechtělo. Kdo by se na to také díval, že? Pak mě napadlo spojit to s ženami a vznikla úžasná symbióza. Stejné to bylo i u mé současné výstavy, kde jsem ale použil stará nosná média, jako jsou klasické gramofonové desky, kazety, staré pásky, mini disk či několik kotoučů,“ uvedl Diestler.

Výstava je podle něj nostalgická i poučná zároveň. „Poučná hlavně pro mladší ročníky,“ usmívá se fotograf a ukazuje na několik nosičů ze své sbírky, které jsou součástí výstavy. „Lidé si je klidně mohou osahat.“

Se starými nosiči medií mu zapózovalo pět modelek. Během necelého čtvrt roku tak vznikla série sedmnácti snímků, které jsou k vidění na výstavě. Ta potrvá ještě celý měsíc.