Luděk Jaroš začínal s diskotékami v 70. letech minulého století. Zná ho několik generací Plzeňanů. Působil i jako moderátor společenských a sportovních událostí, třeba na plzeňské Viktorce.

Marcel Špicar, Luďkův kolega, s ním byl v kontaktu do poslední chvíle. Oslavil s ním v červnu jeho devětašedesáté narozeniny. „Byl to kamarád a člověk, který miloval život. Vždyť ještě před pár dny bavil návštěvníky na vyprodané diskotéce v plzeňském 'Kontíku', tedy hotelu Continental. V posledních letech jsem měl tu čest hrát tam společně s ním,“ říká Marcel Špicar. „Budou mi chybět jeho vtípky, pozitivní nálada a společné zážitky. Obdivoval jsem jeho sebevědomí a náklonnost k mladým dívkám, které ho celý jeho život milovaly. Drž mi místo za nebeským mikrofonem…“ vzkazuje Luďkovi. Zdeněk Kodýtek s Luďkem v posledních letech kamarádil, jezdili spolu na koncerty, a dokonce spřádali plány na další měsíce. „Luděk byl sice někdy pichlavý, ale kdo se toho nelekl, poznal, že má dobré srdce. S nemocí bojoval do poslední chvíle. Byl pyšný na dceru Denisu, která je moderátorkou v rádiu, a na vnuka Kryštůfka,“ říká Kodýtek.

„Luděk byl jedním z mála posledních dýdžejů, kteří skutečně uměli pouštět oldies hity, a dovedl to pěkně roztočit. Bohužel nyní to roztáčí tam nahoře společně s dalšími kolegy, kteří předčasně opustili scénu plzeňských diskoték,“ říká diskžokej Petr Březina.

Rozloučení s Luďkem Jarošem se uskuteční pouze v rodinném kruhu.