Užít si historický duel v pražské aréně v roli exkluzivního diváka a potom se audinou nechat zase odvézt do Plzně. Tak to by vůbec nebylo špatné, říkáte si jistě.

Jedenáct vybraných výherců právě tohle všechno v úterý zažilo. Stačila maličkost – vymyslet úderný slogan k zápasu s Borisovem, poslat ho do Deníku a být mezi nejlepšími. Zbytek už zařídila Puma.

„Už v duelu s FC Kodaň fotbalisté Viktorky ukázali, že doma jsou tam, kde mají své fanoušky. Proto jsme připravili soutěž o vstupenky a komfortní cestu do Prahy a zpět. Každý fanoušek je důležitý, každý hlas znějící z tribuny se počítá,“ zdůrazňoval význam podpory marketingový manažer Pumy Jan Kryšpín. „Když jsme oslovili další partnery Viktorie Plzeň s tím, že chceme části fanoušků ušetřit problémy s přesunem za fotbalem do Prahy, našli jsme u nich rychle pochopení. V Deníku proběhla soutěž, s Audi jsme pak připravili limuzíny, které fanoušky odvezou,“ vysvětluje Kryšpín.

A výherci si remízový zápas v Edenu včetně veškerého servisu rozhodně užili.

„Od známých bych lístek nakonec sehnal, tohle ale bylo prostě jiné. Byl to takový bonus,“ těšilo Vladimíra Balouna, nejvzdálenějšího výherce soutěže. Do Plzně dorazil až z Janovic nad Úhlavou.Prorazil se sloganem Viktorka, ta naše láska, každého odsud vypráská.To se nakonec tak úplně nepotvrdilo, chuť znovu soutěžit to janovickému vítěziale nevzalo. „Jízda byla fajn, výhled na stadionu byl taky pěkný, určitě půjdu do další soutěže,“ slibuje Vladimír Baloun, který viktoriáni věrně podporuje i v ligových duelech.

O skvělém zážitku mluví zase Karel Dostál z Nýřan. „Normálně bych lístky nedostal, takže to pro mně bylo pochopitelně příjemné překvapení. Slogan jsme vymýšleli s kamarádem v hospodě v neděli, on ho potom doručoval do Deníku,“ líčí další z exkluzivních hostů Pumy.Plzeň frčí Evropou, Bate hravě nakopou! Právě tento text mu umožnil nasednout do bílého audi i s řidičem. „Byl to skvělý zážitek. Cesta výborná, místo v hledišti také. Seděli jsme úplně nahoře kousek od VIP zóny, kousek od nás fotbal sledovali Bílek se Šmicrem. Jen je škoda, že Viktorka nevyhrála,“ poznamenal na závěr jeden z jedenáctky šťastlivců.