Pro utkání na hřiště soupeře dostane Viktoria k dispozici cca 2000 vstupenek, mezi fanoušky půjde do prodeje minimálně 1500 vstupenek. „Rozdílových zhruba 500 vstupenek využije Viktoria pro potřeby partnerů klubu, rodin hráčů a případně také leteckého speciálu, na který se fanoušci nadále mohou hlásit. Lyon rozděluje sektor hostujících fans do dvou cenových kategorií. Vstupenka na horní tribunu vyjde na 14 euro (390 Kč), spodní tribuna bude k dispozici za 8 eur (220 Kč). Prodej bude možný opět pouze v hotovosti a v české měně," nastínil základní informace tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

„Pátek a sobota budou určeny pouze držitelům permanentních vstupenek. Na jednu permanentku si bude moct fanoušek zajistit maximálně 2 vstupenky do Lyonu, zároveň platí omezení maximálně 5 využitých permanentek v rukou jednoho fanouška u pokladny. V případě, že si celou kapacitu nerozeberou držitelé permanentek, spustí se v neděli ráno volný prodej. Věříme, že díky významu utkání i relativně jednodušší logistice do Lyonu by mohl být viktoriánský sektor na stadion plně zaplněn," dodal Pillár. Podrobnější informace ohledně počtu vstupenek v obou cenových kategoriích i mapky sektorů dostanou fanoušci k dispozici v první polovině následujícího týdne. Pro prodej do Lyonu budou otevřeny hlavní pokladny u vstupu z Pallovy ulice.

Ve stejném termínu započne také prodej vstupenek na domácí odvetu s francouzským celkem. „Prodej na domácí duel započne také v pátek 7. března od 13 hodin, pro jejich výdej bude otevřena kompletní kapacita pokladen za severní tribunou (prostor u velkého parkoviště). I zde platí podmínka platby pouze v hotovosti," uvedl Pillár. Vstupenky budou jako již tradičně v prodeji ve třech cenových kategoriích, Viktoria opět zvýhodní držitele permanentních vstupenek. „Pro držitele permanentek, jejichž počet se přiblížil pěti tisícům, budou vyčleněny první tři dny prodeje. Na jednu permanentku bude možno zakoupit pouze jednu vstupenku na duel s Lyonem. Stran rezervací stálých míst bude platit stejný systém jako při předprodeji balíčků na základní skupinu Ligy mistrů nebo nedávný duel se Šachťarem Doněck," nastínil základní informace tiskový mluvčí plzeňské Viktorie Pavel Pillár.

Dle již zaběhnutého systému prodeje tak po dobu prvních tří dnů budou mít rezervovaná svá místa všichni držitelé permanentních vstupenek s výjimkou sektorů C, D a částí sektorů S8 a T9 (viz mapka pod článkem), kde se nacházejí místa blokovaná z důvodu rezervací UEFA. Fanoušci vlastnící permanentky do těchto prostor si během prvních tří dnů prodeje budou moci zvolit jakékoliv místo z volných kapacit stadionu.

Také při nastavení cenové hladiny se vedení Viktorie rozhodlo maximálně zvýhodnit fanoušky z řad držitelů permanentních vstupenek. Základní cenové relace jsou stanoveny ve výši 1200, 900 a 600 Kč, permanentkáři nakoupí stejná místa v cenách 900, 700 a 400 Kč (viz rozdělení pod článkem). „Nadále platí možnost pro držitele permanentek nevyužít svá místa vytištěná na permanentce, ale zvolit si během prvních tří dnů prodeje jakékoliv jiné místo z volné kapacity stadionu. Také v tom případě bude samozřejmě platit sleva, sedačka vázaná na jeho permanentku se v tom případě okamžitě uvolňuje do prodeje pro potřeby dalších fanoušků," upřesňuje Pillár.

„Zvolili jsme cenovou hladinu velmi podobnou duelu se Šachťarem. Pevně věříme, že fanoušci Viktorie zaplní Doosan Arenu opět do posledního místa a společně si tak zopakujeme fantastickou atmosféru, která vládla ve Štruncových sadech při všech pohárových duelech této sezony.

Prodej pro držitele permanentních vstupenek bude po pátečním startu prodeje pokračovat také v sobotu a v neděli, od pondělí se následně zahájí volný prodej. Také při něm budou jediným místem nákupu pokladny ve Štruncových sadech (opět za severní tribunou u velkého parkoviště), platba bude možná pouze v hotovosti. Jeden fanoušek si bude moct koupit maximálně čtyři vstupenky, prodej bude pokračovat až do vyčerpání kapacity Doosan Areny. „Utkání se neřadí mezi rizikové, na rozdíl od duelu s Doněckem nebude po fanoušcích vyžadovat osobní doklady na jednotlivé vstupenky," doplnil Pillár.