„Na pozici obchodního ředitele přichází zkušený a v oboru fotbalového marketinku ostřílený Aleš Pangrác, sportovním ředitelem se stává František Mysliveček,“ říká mluvčí klubu Pavel Pillár.

Jednatřicetiletý Aleš Pangrác je rodákem z Domažlic a pochází z Bělé nad Radbuzou. Vystudoval gymnázium v Tachově a FTVS v Praze, obor sportovní management.

Po studiu pracoval jako manažer tenisového klubu Sparty Praha a později se stal výkonným ředitelem fotbalového klubu SK Kladno.

Po roce v Kladně odjel na zkušenou do Austrálie, aby se zdokonalil v angličtině. Po návratu přijal nabídku FK Baumit Jablonec, kde poslední dva roky působil ve funkci generálního ředitele prvoligového klubu.

Příchodem do Viktorie se Aleš Pangrác vrací do rodného regionu. Nad její nabídkou dlouho nepřemýšlel. „Schůzka s manažery klubu naznačila, že naše názory a pohled na fotbal jsou identické. Jsme naladěni na stejnou vlnu a všichni chceme pro Viktorku úspěch,“ uvedl nový obchodní ředitel Viktorie.

Do funkce sportovního ředitele nastupuje František Mysliveček, který s Plzní spolupracoval už vloni na podzim jako externí konzultant. Má zkušenosti z první ligy, podílel se i na mistrovském titulu Slovanu Liberec v roce 2002.

“Příchod obou členů vedení byl plánován s dlouhodobým výhledem. Věřím, že budou pro Viktorii posilou a pomohou ji posunout o krok dále,“ uvedl generální manažer Viktorie Adolf Šádek.