Na březích řeky Radbuzy se díky tomu objevilo deset světelných instalací od umělců z Čech, Japonska, Francie, Německa nebo Irska.

Na snímku je interaktivní srdce, které spojuje umění a kybernetiku. Dílo studentů Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara při ZČU v Plzni bavilo návštěvníky Korandova sboru tím, že reagovalo na jejich pohyby. Jde o dva kilogramy vážící objekt z pružné „paměťové" hmoty, v němž je počítač i LED světla.

Umělecká světelná díla jsou ještě v sobotu, opět od 18 hodin, k vidění v areálu DEPO 2015, na hřišti u plovárny, v Café Papírna, pod mostem Milénia, u Korandova sboru, Západočeského muzea či kostela Nanebevzetí Panny Marie, v pivovarských sklepech Plzeňského Prazdroje a na jeho nádvoří.

V sobotu se ke všem instalacím navíc přidá ještě historická budova Měšťanské besedy, která si speciální světelný kabát oblékne u příležitosti večerního plesu města Plzně. V 19:00 hodin se u plovárny ponoří do řeky otužilci, hodinu poté vystoupí žonglér s ohňovou show a v deset večer přijde řada na společný lampionový průvod