Už po chvíli bylo ale jasné, že ti dva nebudou tančit. A protože se při cvičení pořádně zahřáli, oděvy šly postupně dolů, což při pohledu na svalnatá těla vyvolalo nadšení hlavně mezi ženami. Přítomní pánové ale také nepřišli zkrátka. Určitě je potěšil pohled na krásnou miss Ivetu Lutovskou.

„Vůbec nechápu, jak něco takového můžou dokázat. Já docela pravidelně cvičím v posilovně, myslím, že nejsem žádné máslo, ale tohle si prostě nedokážu ani představit,“ divil se třiadvacetiletý Martin z Plzně, který výstupu obou mužů přihlížel s neskrývaným obdivem. Naprosto nepochopitelný byl kousek, kdy se gymnasté Petr Horníček a Zdeněk Moravec dotýkali pouze rameny, přičemž jeden stál s upaženýma rukama a druhý se zezadu hlavou vzhůru opíral o jeho ramena svými. „Ti jsou snad přilepení, jinak to není možné,“ glosovali neuvěřitelný cvičební prvek přihlížející.

Jak víme ze soutěže Česko Slovensko má talent, oba borci cvičí v Sokolu v Brně. Zdeněk dělal od malička sportovní gymnastiku a Petr se zajímal o čínské bojové umění wu-shu. Dali se dohromady a cvičí čtyři hodiny denně silovou akrobacii, a celou hodinu se rozcvičují jako prevenci úrazu. Svoje sestavy si prý vymýšlejí sami, někdy se inspirují z internetu.

Gymnasté na sebe před publikem nic neřekli, zato česká miss roku 2009 Iveta Lutovská byla sdílnější. Svěřila se například, že současné miss Jitce Nováčkové držela palce, protože je stejně jako ona Jihočeška. Návštěvníci se také dozvěděli, že je normální holka. „Pro mě byla miss šance, jak se více zviditelnit, protože modelingu jsem se věnovala už dříve. Tím, že jsem zvítězila, jsem začala dostávat více nabídek, ale žádná celebrita nejsem. Když jdu do krámu pro rohlíky, tak mě na ulici nikdo nepoznává,“ prozradila sympatická misska, která moderátora módní show vyváděla z míry svou výškou, které přidaly další centimetry podpatky. „Já si normálně připadám dost velký, měřím 1,86 m, ale teď pořád koukám nahoru,“ přiznal moderátor.