Zahrála si ve Slunce, seno, teď Hoštice připravila o miliony

Trilogii Slunce, seno, …zná v České republice bez nadsázky snad každý. Právě vesničku, ve které se filmy natáčely, připravila účetní o miliony. Zajímavé na celém případu je i to, že tato žena si jako malá ve filmech dokonce zahrála.

Markéta Nemravová u klatovského okresní soudu
Zahrála si ve Slunce, seno, teď Hoštice připravila o miliony

Chtěli chatu, koupili ruinu zámku. Dnes je z ní honosné sídlo, jen ten úklid…

Němcovi z Prahy jezdili na dovolenou na Hracholusky. Rozhodli se koupit v okolí nemovitost, třeba chatu. Nakonec koupili zámek - byl levnější. Podívejte se, jak se jim podařilo zchátralý objekt opravit.

Zámek v Luhově prošel rozsáhlými opravami
Chtěli chatu, koupili ruinu zámku. Dnes je z ní honosné sídlo, jen ten úklid...

Nezvládl supersport, těžce zranil známého holiče. Ten chce 26 milionů korun

Uznávaný holič Karel Haidelmayer jezdil za prací po celém světě, vydělával slušné peníze. Tak tomu ale bylo pouze do doby, než sedl do sporťáku, který řídil Radek Müller. Při těžké nehodě přišel Haidelmayer o oko, měl i poraněnou páteř.

Radek Müller (49).
Nezvládl supersport, těžce zranil známého holiče. Ten chce 26 milionů korun

První plzeňská trojčata oslavila 70 let. Nedají na sebe dopustit

První trojčata se v Plzni narodila před 70 lety. Technologie nebyla na dnešní úrovni, doktor slyšel tlukot srdce u dovu miminek, o třetím se tak maminka dozvěděla až na porodním sále.

První trojčata v Plzni se narodila v roce 1952.
První plzeňská trojčata oslavila 70 let. Nedají na sebe dopustit

Cikáni do plynu a do práce, křičel. Pak vytáhl pistoli

24letý muž, který v minulosti již dvakrát stanul před soudem, v centru Plzně vulgárně nadával skupince Romů, agresi postupně stupňoval, až vytáhl pistoli. 

Radek Eichhorn u plzeňského soudu.
Cikáni do plynu a do práce, křičel. Pak vytáhl pistoli

Zemřel zakladatel leteckého muzea ve Zruči. Spadl z jednoho z exponátů

Jeho láska k letadlům se mu stala osudovou. V únoru letošního roku spadl zakladatel leteckého muzea ve Zruči Karel Tarantík, když nešťastně spadl ze schůdku vedoucích do vrtulníku - jednoho z exponátů jeho vlastního muzea.

Zakladatel Air Parku ve Zruči u Plzně Karel Tarantík
Zemřel zakladatel leteckého muzea ve Zruči. Spadl z jednoho z exponátů

OBRAZEM: Tradičního Novoročního ponoru se na Boleváku zúčastnily desítky plavců

Naše čtenáře zaujala také fotogalerie otužilců, kteří se tradičně na Nový rok sejdou na Boleváku. V roce 2022 se jich sešlo několik desítek. Pomohlo k tomu i neobvykle teplé počasí?

Desítky plavců se zúčastnily tradičního Novoročního ponoru klubu sportovních otužilců Plzeň do rybníku Bolevák. Počasí bylo tentokrát téměř jarní, teplota vzduchu překročila deset a voda dosáhla 6,4 stupňů.
OBRAZEM: Tradičního Novoročního ponoru se na Boleváku zúčastnily desítky plavců

Z fasád prodejen Hornbach mizí písmena z velkého loga

Hobby market Hornbach letos v září rozjel úspěšnou marketingovou kampaň. Celou ji postavil na mizejících písmenech z jejich prodejen a prosbami o pomoc veřejnosti s jejich hledáním. V první chvíli jsme jim naletěli i my.

Kvůli mizejícím písmenům z loga na fasádách svých prodejen požádala zákazníky o spolupráci společnost Hornbach. Písmena zmizela z jeho pěti hobby marketů v posledních dnech.
Z fasád prodejen Hornbach mizí písmena z velkého loga

Naproti Globusu v Plzni se otevřelo nové obchodní centrum, podívejte se

Máte kde nakupovat? Návštěvníky našeho webu zaujala fotogalerie z říjnového otevření nového obchodního centra naproti Globusu. Hned první den sem vyrzilo několik desítek zvědavců.

Obchodní centrum na Košutce.
Naproti Globusu v Plzni se otevřelo nové obchodní centrum, podívejte se

Bezdomovci spí v Plzni pod mosty a v kartonech, zabalení do spacáků

Loňskou zimu jsme vyrazili do ulic a podívali se, jak žijí bezdomovci. Jak se ocitli na ulici? Kdo jim pomáhá? Kolik jich v Plzni je?

Strážnici městské policie Plzeň ve středu kontrolovali příbytky lidi bez domova, kteří přebývají na území města. Při pravidelné obchůzce policisté mimo jiné zjišťují totožnost navštívených bezdomovců a porovnávají jí s registrem hledaných osob.
Bezdomovci spí v Plzni pod mosty a v kartonech, zabalení do spacáků