Policie informovala, že už v pátek tam přijelo asi sedmdesát osobních a čtyřicet nákladních vozů. Událost policie monitorovala a prováděla namátkové kontroly. Přes noc na místo najela další vozidla a nyní je jich tam asi tři stovky nákladních a tři stovky osobních aut. „Řešili jsme několik přestupků v dopravě,“ informovala policejní mluvčí Martina Korandová s tím, že některé osoby užily omamné a psychotropní látky. „Policisté pomáhali poskytovat i první pomoc muži, kterého bodla vosa zřejmě zevnitř do krku. Poté si jej převzali záchranáři,“ dále sdělila mluvčí.

Během noci ze soboty na neděli nedošlo k vážnému porušení veřejného pořádku. "Řešili jsme několik přestupků za držení omamných a psychotropních látek a jedů," sdělila dále policejní mluvčí.

Na místě je zhruba 1500 až 2000 účastníků. "Policisté v rámci prevence předávají jednorázové alkoholtestery z kampaně Piješ. Řídíš. Zabíjíš, aby lidé neusedali za volant pod vlivem alkoholu a eliminovali jsme možná rizika," dodala s tím, že policisté budou samozřejmě při odjezdech provádět kontroly na silnicích.