Jenom v loňském roce vyhrál osmatřicet soutěží, pětkrát byl druhý, třikrát získal bronzové medaile a pouze na šesti závodech nestál na stupních vítězů. „Nejvíce si vážím Putovního poháru Automatický trap Holandia cup, který jsem vybojoval třikrát po sobě v letech 2007 – 2009, a Putovního poháru starosty Líšťan (pětkrát vyhraný). Poháry už nemám kde skladovat, protože skříně v obývacím pokoji jsou již plné, a proto mi manželka říká, abych si udělal vitríny,“ říká ostrostřelec Milan Zeman.

Stejně jako skříně obýváku jsou plné pohárů, tak jsou stěny v předsíní rodinného domku Milana Zemana ozdobeny vybojovanými medailemi. „Ze zlatých medailí si moc vážím medaile z celostátního přeboru Českomoravské myslivecké jednoty, který se konal v roce 2007 v Blížejově, z mistrovství ČR v automatickém trapu v roce 2005, které se konalo rovněž v Blažejově, a z mistrovství ČR v Dobule trapu, kterou jsem vybojoval v roce 2006 v Brně,“ upřesňuje nejcennější vítězství sportovní střelec z Líšťan, který učí i radí ve střelbě nejen třiadvaceti členům Sportovního střeleckého klubu Líšťany, ale rád předává své střelecké zkušenosti i ostatním zájemcům o střelbu.

Z rodiny Zemanových kromě Milana st. se nikdo střelbě nevěnuje, i když osma〜dvacetiletý syn Milan již zkoušel střílet, ale více mu přirostl k srdci fotbalový míč, a proto hraje fotbal za sousední Hunčice. Manželka Iveta je pravidelnou fanynkou a čtyřiadvacetiletá dcera Iveta také fandí tatínkovi.