Všechny tři mají společný cíl. Zbavit se do léta přebytečných kil. A vy máte jedinečnou možnost pozorovat výsledky, úspěchy a změny každé z nich. A možná, sáhnete-li i sami sobě do svědomí, se budete inspirovat a také se svou životosprávou a životním stylem něco začnete po jejich vzoru dělat.

Cestou, která má čtenářky k jejich cíli dovést, je bude provádět tým odborníků najatých naším Deníkem v čele s diplomovanou nutriční terapeutkou Sandrou Miloševičovou. Každé z účastnic sestavila nutriční plán, který garantuje vyváženou a pestrou stravu. „Dohlédnu rovněž na jejich motivaci a osobnostní rozvoj, který je při hubnutí velmi důležitý. Jak jsme zatím všechny tři ženy měla šanci poznat, myslím, že jsou velmi odhodlané svého cíle dosáhnout," říká Sandra Miloševičová.
Na pohybovou aktivitu žen dohlédnout odborníci z KWK fit v Plzni, kam soutěžící pravidelně budou docházet a pod vedením trenérů shazovat svá kila a formovat postavu ve fitness centru.

V dnešním prvním díle seriálu vám všechny tři účastnice představujeme. Zvážili jsme je, vzali jim vstupní míry a nechali provést analýzu složení těla pomocí specializovaného diagnostického přístroje InBody.

„Přístroj pomocí dotykových elektrod na všech končetinách rozpozná podíl a hmotnost tukové tkáně, vody v těle, podíl svalu a zjistí přesný výpočet denního bazálního metabolismu u každého jedince," vysvětluje nutriční terapeutka.
Na základě získaných údajů vypracovala pro každou ženu nutriční plán. Každá z adeptek na hubnutí našla povolené a zakázané potraviny, technologii vaření, doporučenou gramáž a stavbu jídelníčku i samotný jídelníček, stejně tak byl v plánu nastavený i pohybový trénink za podpory KWK fit, kde pro každou ze soutěžících odborníci vypracovali sportovní plán.

A nyní už je vše jen a jen na samotných ženách, jak se do svých úkolů zakousnou a zda se jim začne dařit kila shazovat. To se čtenáři dozvědí při druhém dílu seriálu za tři týdny.