Slovácko vás vyřadilo z domácího poháru. Měli jste do ligového zápasu o to větší motivaci pohár napravit?
Určitě, Slovácko jsme chtěli porazit. V lize máme sice luxusní náskok, ale my našim soupeřům nechceme dát, jak se říká, ani čuchnout a titul vyhrát co možná nejdříve.

Slovácko ale začalo zápas sebevědomě…
Soupeř nás presoval, všichni jeho hráči byli ve sprintu, což bylo nepříjemné. Věděli jsme ale, že tohle tempo mohou vydržet maximálně dvacet minut. Podařilo se nám dát ze standardky gól, pak přišla penalta a brzy po přestávce třetí branka, která zápas definitivně rozhodla.

Kvůli zranění nehrál nejlepší střelec ligy Michael Krmenčík. Jak cenné je, že jste i bez něj nastříleli čtyři góly?
Absence Krmiho je pro nás oslabení, nebudu říkat, že ne. Jeho statistiky i hra jsou teď výborné. Tentokrát jsme ho ale dokázali zastoupit, hodně práce odvedl Baky (Bakoš).

Od začátku sezony je to čtrnáctá výhra Viktorie, v součtu posledních dvou zápasů minulé sezony dokonce šestnáctá. Kolika výher v ředě jste schopni dosáhnout?
Já bych strašně rád řekl nějaké číslo, ale nevím. Já bych chtěl teď porazit v Evropské lize Bukurešť a vyhrát v Teplicích. A pak dál pokračovat tímto stylem.

Je tahle série pro vás něčím,o čem si za pár let můžete říct, že to je unikátní věc?
Když vyhrajeme ještě pár zápasů, tak ji asi hned tak někdo nepřekoná. Pro nás jsou ale hlavní motivací tři body za každý zápas.