Ještě nevíte, kam půjdete na silvestra? Některé plzeňské restaurace a kluby mají poslední volná místa. Můžete si třeba poslechnout živou hudbu, zatancovat si s taneční školou nebo ochutnat novoroční šunku. Většina podniků však žádný speciální program nechystá.

Živá hudba, slavnostní tříchodové menu, novoroční šunka a tombola je na silvestra přichystána v restauraci Na Spilce. Za vstup zaplatíte 799 Kč. „Máme ještě několik volných míst," uvedla Šárka Půtová, která má rezervace na starosti.

Silvestrovský raut, DJ a půlnoční přípitek v 16. patře nabízí restaurace Bohemia, a to za 495 Kč. Volný už je však podle manažerky restaurace Kateřiny Štěpánové pouze jeden stůl.

V Pivnici Sladovnická je pro hosty připravena tombola. „Bude to klasický večer, vstup zdarma, kdo chce, tak si koupí silvestrovskou tombolu," popsala provozní Daniela Machková s tím, že nějaká volná místa ještě jsou.

Volno je také ještě v plzeňské restauraci PiJezPi, která nechystá žádný silvestrovský program. „Aktuálně máme asi 30 volných míst, ale plní se to rychle," vypočítal manažer restaurace Milan Flek. Vstup je zdarma a večer prý bude probíhat jako každý jiný.

Se silvestrovským programem nepočítejte ani v Restauraci 12. „Jenom bude trošku pozměněna nabídka jídel," prozradil provozní Jan Fryček. Do restaurace je na silvestra vstup zdarma, volných je podle provozního ještě asi 40 míst.

Posledních pár volných míst je k dispozici v restauraci U Salzmannů, kde také není přichystán žádný program. „Vstup je na Silvestra zdarma, ale máme opravdu už jen několik míst," potvrdil provozní restaurace Martin Meloun.

Plno už je například v plzeňské restauraci Na Parkánu, která také nepřichystala žádný speciální program, vstup je volný.

Volná místa hlásí kavárna a music bar Anděl. „Do kavárny bych doporučila zarezervovat si místa, zatím je relativně volno. Do klubu nejsou možné rezervace a platí se vstup 50 Kč," upřesnila provozní Markéta Majerová. Klub ani kavárna nenabízejí žádné speciální akce.

Amigos Bar Plzeň přichystal program s taneční školou, zatancovat si prý budou moci všichni návštěvníci. „Music bar má dvě patra, nahoře nebude žádný speciální program, vstup bude zdarma. Dole bude vstup 200 Kč, vystoupí taneční škola Krejčík, v ceně je také malé občerstvení a přípitek," prozradila obchodní manažerka Pavla Boháčová. Volná místa prý ještě jsou.

Speciální celovečerní program nepřipravuje ani plzeňský music bar Goethe´s Mefisto. „DJ zahraje to nejlepší 
z celého roku a pro návštěvníky přichystáme welcome drink, vstup bude 50 Kč," uvedl provozní manažer Vladimír Königsmark. Stále jsou prý k dispozici volná místa. „Jednotlivé stoly je možné zarezervovat předem," dodal Königsmark.