Poslední závod sezony letošního českého Rallye cupu zahrnuje hned deset rychlostních zkoušek. „Závod začne v pátek večer slavnostním přejezdem startovní rampy v areálu bývalých kasáren v Kralovicích a následně první rychlostní zkouškou mezi obcemi Hadačka, Kralovice a Sedlec,“ popisuje ředitel soutěže Vladimír Slemenský a dodává, že celý tento úsek bude uzavřen už od páteční 14. hodiny. Dalších devět měřených testů je pak na programu v sobotu.

Od sedmi do osmnácti hodin budou úplně uzavřeny úseky Kralovice – Trojany a Kralovice – Sedlec, dále pak trasa z Kočína přes Koryta, Kaceřov, Čivice, Břízsko a Borek do Kozojed a do třetice úsek z Chříče přes Zvíkovec až na křižovatku u Podmokel.

Mapu rychlostních zkoušek najdete ZDE.

Harmonogram celého závodu najdete ZDE.

V současnosti je do VIII. ročníku Rallye Střela Kralovice přihlášeno 108 soutěžních posádek, maximální propustnost trati je o dvanáct vozidel vyšší. Páteční rychlostní zkouška startuje v obci Hadačka ve 20:15, první sobotní test začíná v Sedlci 14 minut po deváté hodině ranní. V cíli je vítězná posádka očekávána v sobotu kolem půl čtvrté odpoledne.