Dodavatelská firma Metrostav finalizuje práce na vnějším plášti věže, odstraňuje vady a nedodělky. „Zároveň probíhá malba vnitřních prostor a jejich dovybavení," informoval stavbyvedoucí z Metrostavu Miroslav Kšír. Firma předá stavbu Viktorii do užívání za dva až tři týdny. Práce trvají půl roku.

Stavební ruch v Doosan Areně dokončením severní věže nekončí, protože na počátku května se Metrostav pustí do stavby jižní věže. „Začne se bouracími pracemi bočního přístupového schodiště na hlavní tribunu," řekl Kšír.

Výstavba první věže stadionu ve Štruncových sadech už finišujeStavbu věží na městském stadionu financuje Viktorka, která za ně utratí až 90 milionů korun. Věže jsou čtyřpodlažní nepodsklepené.

V prvních nadzemních podlažích věží budou prostory pro stravování, společenská místnost klubu, dále pak technické místnosti, průjezd k hrací ploše a místo pro vstup diváků na hlavní tribunu.

V druhém nadzemním podlaží severní věže se počítá s kancelářemi klubu včetně sekretariátu.

Třetí a čtvrté nadzemní podlaží severní věže bude sloužit k ubytování mládeže. V druhém nadzemním podlaží jižní věže jsou navrženy kanceláře klubu. Prostory v třetím podlaží jižní věže budou patřit sportovnímu lékaři, fyzioterapii a masážím. Čtvrté nadzemní podlaží jižní věže bude s výjimkou jedné kanceláře sloužit k ubytování hráčů.