Prostitutka byla nalezena ve čtvrtek 13. října odpoledne v Plzni u výpadovky na Domažlice. Ve velmi vážném stavu ležela nedaleko čerpací benzinové stanice. „V bezvědomí byla převezena na akutní příjem Fakultní nemocnice v Plzni,“ uvedla tehdy krajská mluvčí zdravotnické záchranné služby Mária Svobodová. Přes veškerou snahu lékařů mladá žena, která byla dle dostupných informací těhotná, v úterý 25. října zemřela. „Policisté od začátku pracovali hned s několika verzemi vzniku vážného zdravotního stavu ženy. Jednou z možností bylo, že na zranění ženy měla podíl nějaká cizí osoba, stala se účastníkem dopravní nehody a další variantou bylo, že vážný zdravotní stav ženy byl způsoben z chorobných příčin,“ uvedla Červenková. Ukázalo se, že právě poslední možnost je správná. „Jak z posudku soudních znalců, kteří byli k případu přizváni ještě v době hospitalizace ženy v nemocnici, tak z výsledků soudní pitvy a dalších posudků bylo zjištěno, že k vážnému zdravotnímu stavu a následnému úmrtí došlo z důvodu vnitřních chorobných příčin,“ řekla Červenková. Podle informací Deníku mohla za skon ženy zřejmě mozková příhoda, po které následovalo masivní krvácení z nosu.

Muž, po němž policie pátrá v souvislosti se smrtí prostitutky v Plzni.Muž, po němž policie pátrá v souvislosti se smrtí prostitutky v Plzni.Zdroj: PČRPolicejní práce na případu ale nekončí, stále hledá důležitého svědka, jenž byl zřejmě poslední, kdo cizinku viděl před tím, než byla u silnice nalezena. „Jde o muže ve věku 35 až 40 let, bez vlasů. Je hubené postavy, má hnědé malé oči, propadlé tváře a snědší pleť. Neměl vousy. Na místě se zdržoval s bílou dodávkou bez potisků, vzadu s dvoukřídlými dveřmi. Vozidlo mělo v registrační značce písmeno P,“ informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Brožová. Dodala, že policie žádá tohoto muže nebo ty, kteří by mohli vědět, kde se dotyčný zdržuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158.

Komisař Semir Gerkhan ze seriálu Kobra 11 – herec Erdogan Atalay se podepisoval fanouškům v rámci filmového festivalu Juniorfest v sobotu v podvečer v návštěvnickém centru Prazdroje v Plzni. Stovky fanoušků vytvořily frontu přes celé nádvoří.
Semira hraje šestadvacet let. Na jeho podpis čekaly davy fanoušků