„Nejdřív jsem tomu vůbec nevěřila a považovala jsem to za podvod," přiznala 51letá dáma, která pracuje v Plzni jako mzdová účetní. Právě ona je jednou z těch, kterou Deník ve spolupráci s Centrem Olympia Plzeň promění.

Když prý odcházela z domova, manžel si jen přál, aby se mu nevrátila blonďatá. To se mu splnilo, kadeřníci Hance změnili barvu na tmavě vínovou. „Překvapilo mě, že i když mám krátké vlasy, takže nic jiného než ježek se vlastně ani moc udělat nedá, změna je to pořádná," podotkla dlouholetá předplatitelka Plzeňského deníku. Nudného ježka vyměnila za šmrncovní rozcuch.

Nákupy pro proměnu
Marks & Spencer -  Kalhoty899 Kč, svetr s krátkým rukávem 1499 Kč, podprsenka 849 Kč, kalhotky 599 Kč
Baťa - Sandály 1399 Kč, kabelka 999 Kč
Bijou Brigitte - Náhrdelník 399 Kč, náušnice 150 Kč, náramek 249 Kč
Hair studio Dragon - vlasový styling 1000 Kč
Celkem - 8042 Kč
+ Sephora (líčení) a asistovaný nákup

Pak už ale vyrazila na nákupy v doprovodu stylistky Marcely Šmídové. Ta Hance doporučila kalhoty a svetřík s krátkým rukávem. „Na tento styl oblečení jsem celkem zvyklá, ale jsem ráda, že mi někdo ukázal cestu, co a jak mám nosit," říká Hana Majerová. Z vyzkoušených modelů se jí líbil i černobílý overal, nakonec ho odložila, protože jí úplně neseděl. Nový outfit doplnily bílé sandály a kabelka s nádechem do modré. S vybraným oblečením byla naprosto spokojená, bude jej moci nosit i do práce.

Nakonec se Hana Majerová svěřila odborníkům v oblasti líčení. Když na proměnu dorazila, měla oči zvýrazněné modrou linkou, ta šla téměř okamžitě pryč. „Vždycky jsem si myslela, že mi ta barva sluší. Ale jak je vidět, modré už bylo dost!" směje se sympatická žena. Při samotném líčení se pečlivě vyptává na postup, co a jak, aby se příště zvládla nalíčit sama. Po půlhodince je proměna dokonána.

A co na změněnou manželku říkal manžel? „Chvíli si mě prohlížel a pak řekl: Babi, dobrý. Úspěch jsem měla i u zbytku rodiny a v práci. Bylo báječné mít půlden jen pro sebe," uzavírá Hanka.

Pokud se i vy chcete nechat půl dne hýčkat od odborníků, stačí se přihlásit. A pozor, nabídka platí i pro muže! Proměna s Deníkem a Centrem Olympia probíhá až do poloviny září.

Jak se přihlásit do proměny

Kdo: Stávající předplatitelé (Deník předplacený alespoň tři roky) nebo noví předplatitelé (celotýdenní předplatné min. na jeden rok).
Jak: Zašlete nám e-mailem jméno, příjmení, adresu, telefon, věk a fotografii postavy. Připište, proč právě vy máte být tou vyvolenou/tím vyvoleným, koho proměníme. Hlásit se mohou ženy i muži. Dotyčný získá půldenní péči odborníků v OC Olympia Plzeň, oděvy a doplňky v celkové hodnotě max. deset tisíc korun.
Kam: Aneta.nachtmanova@denik.cz, v případě 
dotazů volejte na tel. 724 953 338.
Kdy: Každý týden bude vybrán jeden účastník, proměny bude Deník přinášet až do poloviny září.