„Problémy spojené s výstavbou Obchodního centra Plzeň - Alice vnímáme, zvláště pak ty spojené s parkováním. Obvodu se podařilo zajistit dočasné parkování na ploše v ulici Terezie Brzkové s jejíž přípravou pomohla společnost InterCora spol. s r. o., za což jí velice děkuji,“ informoval starosta M0 Plzeň 3 David Procházka.

„Jsme si vědomi toho, že přestavba obchodního centra znamená zátěž pro své okolí, snažíme se však, abychom místní obyvatele obtěžovali co nejméně a zároveň zkrátili období výstavby a připravili Obchodní centrum v co nejkratším čase a co největší kvalitě. Věřím, že nová stavba tuto lokalitu pozvedne a zkrášlí. Zároveň jsme rádi, že nás obvod oslovil, a mohli jsme pomoci s přípravou dočasné parkovací plochy. Doufáme, že bude plně využívána,“ dodává jednatel InterCora, spol. s r. o. Ivan Hlaváček.

Ve Skvrňanech probíhá přestavba obchodního centra Alice v Lábkově ulici. Těžká technika nyní provádí demoliční práce. V únoru má být zahájena výstavba nových konstrukcí obchodního centra. Stavba by měla být dokončena a zkolaudována do října 2023.
OBRAZEM: Ve Skvrňanech přestavují obchodní centrum Alice. Takhle bude vypadat.

Obchodní centrum, kde byl například Penny Market, šlo k zemi v průběhu ledna. V únoru by se měly začít na jeho místě budovat konstrukce nového objektu. Celá stavba by měla být hotová letos v září a v říjnu zkolaudována.