Menu prezidenta
Večeře (středa)
• Šunka od kosti s čerstvým křenem, pečivo
• Plzeňský guláš "Prazdroj" s knedlíky a pečivem
• Jablková baba s rumem, 
sabayon omáčka a ovoce

Večeře (čtvrtek)
• Sýr
• Telecí vývar s křepelčím vajíčkem a masovými knedlíčky
• Telecí tournedos v zauzené slanině, podávané s gratinovanými brambory a pepřovou omáčkou
• Čokoládová zmrzlina 

V plzeňském hotelu Golden Fish bydlel už slavný fotbalový tým Bayern Mnichov i jiné sportovní veličiny, kvůli kterým byl personál na nohou a hotel přitahoval zájem kdekoho. Dnešním příjezdem prezidenta České republiky Miloše Zemana, který si Golden Fish vybral pro ubytování během své návštěvy Plzeňského kraje, bude pozornost upřena opět sem.

Zatímco požadavky většiny sportovců připomínaly přání rozmazleného dítěte, český prezident velké nároky ohledně svého pobytu nemá. „Nepřiveze svého kuchaře. Prezidentská kancelář požadovala pouze vodu a ovoce na pokoji," sdělil Milan Kozel z Krajského úřadu, který má prezidentský program na starosti.

Druh ovoce tým prezidenta nespecifikoval. Personál hotelu Zemanovi podle informací Deníku naservíruje hroznové víno a jablka.

K obědu se budou podávat například kachní jatérka, hovězí vývar s masem, zeleninou a játrovými knedlíčky, srnčí hřbet v bylinkové krustě a také domácí lívanečky s borůvkami.

Podle Kozla není prezident výjimkou, co se týče skromnosti. „Při takové návštěvě je velké očekávání. Pak se ale ukáže, že není třeba omezovat provoz úřadu," popsal.

Prezidentovi a první dámě dají k dispozici zlaté apartmá, více už je jen platinové. „Nebyla potřeba pokoj nějak zvlášť upravovat," dodal Kozel. Zlaté pokoje najdete v hotelu pouze tři. Na ploše 75 m2 si prezident republiky může dopřávat LCD televize se 40 kanály, pracovny se skříní, stolem, gaučem, připojením na internet a telefonem. Obývací pokoj je spojen s kuchyňskou linkou a jídelním stolem.

Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček nechtěl komentovat, jestli ochranka před příjezdem prezidenta projde pokoj. „Bezpečnost je věc ochranné služby Policie ČR," vzkázal.

Personál hotelu bude mít ale honičku. Hosté totiž vyklidí zlaté apartmá až dnes ráno. „Pokoj musí být uklizen a připraven za hodinu," ujistila Kateřina Štenglová.