A vy můžete být opět u toho! Když uspějete v naší soutěži, pojedete do Prahy luxusní limuzínou.
Stačí navrhnout vylepšení nově zrekonstruovaného stadionu ve Štruncových sadech. Porota pak vybere 11 nejoriginálnějších nápadů a jejich autoři uvidí souboj Plzně s italským velkoklubem na vlastní oči.

Soutěž pro vás opět připravil Deník ve spolupráci s partnery Viktorie Plzeň, firmami Puma, Audi a Tipsport.

Jak na to?

Pokud chcete o atraktivní výhru soutěžit, stačí vyplnit kupon, který od 30. listopadu vychází v Deníku, a napsat na něj svůj nápad na vylepšení. Na určená místa na kuponu pak nalepíte orámovaná loga sponzorů (Deník, Puma, Audi a Tipsport), která budou postupně vycházet uvnitř Deníku (pozor, nejsou součástí kuponu!). Kompletně vyplněný kupon musíte vhodit do boxu v recepci Plzeňského deníku nebo poslat na jeho adresu (Kovářská 4, Plzeň) tak, aby došel nejdéle do 5. prosince do 13 hodin.

Jedenáct porotou vybraných výherců s nejoriginálnějším tipem na vylepšení stadionu dostane vstupenku na zápas s AC Milán, dres v barvách Viktorky od Pumy, balíček od Tipsportu a cestu limuzínou z Plzně do Prahy a zpět.

Vylepšený stadion

Plzeň bude hrát zápas evropských pohárů v pražském vyhnanství zřejmě už naposledy.V polovině února, kdy začínají vyřazovací boje, se už plzeňské chorály budou vznášet nad Štruncovými sady. Ryze fotbalový stánek bude totiž zcela dokončený a připravený na návštěvy velkých evropských klubů.
Fanoušci se mohou těšit na zbrusu nové tribuny těsně svírající zelený pažit, prostornější sedačky. Nad oběma bránami se rozsvítí velkoplošné obrazovky, diváky čeká nové parkoviště za severní tribunou i moderní stánky s občerstvením zabudované přímo v tribunách.

O způsobilosti stadionu k pohárovým duelům ještě musí rozhodnout UEFA. Fotbalová federace se bude zajímat hlavně o bezpečnost přebudované areny, jistě zkontroluje, zda jsou dostatečně připraveny VIP prostory.

Přání na vylepšení Městského stadionu ale mají i samotní příznivci plzeňského klubu. A tak přidáváme i pár tipů, které mohou být i inspirací pro soutěžící. „Moc bych si přál, aby se dodělaly dvě věže v rozích, pak by to byla opravdová, uzavřená arena,“ říká Aleš Zlámal. Další z příznivců zase mluví o Síni slávy. „Myslím, že český mistr a účastník Ligy mistrů by si ji zasloužil,“ přemítá Plzeňan Martin Sláma.

Jeden z vůdců Pfans Viktorie Roman Bakala by naopak z vybavení stadionu ubral. „Bylo by jen ku prospěchu věci, kdyby se odstranily sedačky ze sektorů pro domácí kotel a pro hosty. Stejně všichni stojí, sedačky jen překážejí. S bezpečností to nemá nic společného, naopak u hostí mohou ve vypjatých chvílích sloužit jako zbraň,“ vysvětluje Bakala.

Pravidla soutěže najdete ZDE>>>