PMDP Plzeňskou kartu spojenou se Senior Pasem vydávají od začátku října a to na zákaznických centrech na Denisově nábřeží 12 a Klatovské třídě 12. „Pokud už zájemce o Plzeňskou kartu má, není potřeba vystavovat kartu novou, ale zdarma mu bude vydána přelepka na jeho platnou Plzeňskou kartu,“ uvedl mluvčí PMDP René Vávro.

Za osm let existence má l Senior Pas přes 300 tisíc členů a stále se rozrůstá. Nabízené slevy jsou zaměřené na zdravotnictví, lázeňství, cestování, ubytování, stravování, slevy na zboží, vstupy do kulturních zařízení a podobně.

Spojení Plzeňské karty a Senior Pasu je prvním svého druhu v České republice. „Přesah dopravní karty do sociální oblasti je pro nás novým tématem a věříme, že otevíráme dveře k další škále služeb, které bude možné využívat,“ uvedl ředitel úseku Plzeňská karta Radomír Kozler. Podle primátora Martina Zrzaveckého (ČSSD) se jedná o jeden z projektů Smart City Plzeň.

Seznam slev a výhod včetně dalších informací je na stránkách www.seniorpasy.cz.

Vítězkou Dívky Talent 2018 je Silvie Matičková s číslem 10. Druhé místo obsadila Veronika Mariášová s číslem 3, třetí místo připadlo Adrianě Brabencové s číslem 1.
Dívkou Talent 2018 se stala Silvie Matičková z Plzně