Postavil jich kolem 60 a s úsměvem říká, že by jich ještě 50 rád postavil. S bratrem se stará o Akciový pivovar Letiny a pivovar Purkmistr v Plzni-Černicích. A v garáži si zřídil domácí pivovar.

Kam chodím posedět

close Pivovar Purkmistr zoom_in

Do pivovarského dvora Purkmistr v Plzni-Černicích, kde mají výborné pivo a gastronomii. Rád to mám i v restauraci Uctívaný velbloud na Americké s širokou nabídkou piv a kvalitní kuchyní.

Místo, které by se dalo vylepšit

close Rooseveltova ulice zoom_in

V blízkosti náměstí Republiky by mohl být nějaký domácí pivovar s širokou nabídkou piv a gastronomie, aby se zvedla úroveň nabídky v centru města. Uvítal bych tedy v ulici kolem náměstí nový minipivovar.

Kam bych pozval přátele

Do domácího pivovaru Joe´s Garage Brewery v Červeném Hrádku. Je to můj minipivovar, kde se schází zajímaví lidé z celého světa. Vyučilo se v něm hodně českých a slovenských sládků. To místo je zajímavé tím, jak z malého prostoru dokážete vytvořit nabídku několika piv. Máme jich dvanáct druhů.

Kam se rád vydávám na procházky

close Řeka Klabava a okolní lesy zoom_in

Vyrážím na procházky do lesa, který mám 10 minut od domku v Červeném Hrádku. Les se táhne až ke Kyšicím. Když jsem na chatě v Nové Huti, chodím do zdejší přírody – řeka Klabava a lesy kolem vyzývají každého k procházce.

Koho z Plzeňanů z historie bych rád potkal a proč?

Těch je celá řada. Ze svého oboru bych rád potkal některé sládky. Chtěl bych si popoví-dat i s Emilem Škodou. Z těch současných bych jmenoval Antonína Procházku, Petra Čecha a neměl bych zapomínat na plzeňskou rockovou scénu.