Akce určená nejen pro vášnivé fanoušky jumpingu, ale také pro ty, kteří s touto aktivitou teprve začínají, nabídla dynamický mix moderních trendů a zážitkového pohybu pod dohledem certifikovaných instruktorů, kteří garantovali nezapomenutelný prožitek a přivedli účastníky k maximálnímu výkonu. V rámci přípravy se trampolínové akce zúčastnili i mladí atleti z AK Škoda Plzeň. „Děláme to prostě jinak! Sobotní Jumping party pro naše žactvo byla nejen o sportu, ale i o nezapomenutelném zážitku. Měli jsme možnost poslat naše žáky na klidný víkend nebo na atletické závody, ale rozhodli jsme se jim dopřát něco výjimečného. Budoucí šampioni musí umět všechno,“ vysvětluje Michal Černý z atletického klubu.

Program zahájila dvojice Anna Burianová a Michal Číhal. Jako druhé se představilo duo Veronika Sovičová a Martina Šulcová. Nechyběly Alena Kolínská, Michalea Schafferová, Michaela Kořínková a Jana Dubcová. Jedinečnou příležitostí letošního ročníku byla možnost skákat s Master guru Jumpingu, legendou Nailtonem Heringerem, což představovalo výjimečnou šanci pro všechny přítomné nadšence tohoto sportu.

Celkem se zúčastnilo přes 100 sportovců. Jumping party Plzeň 2024 byla nabitá nejen obrovským přílivem energie, ale také nezapomenutelnou atmosférou. „To nadšení ze sportu a samotného pohybu bylo vidět na každém účastníkovi, právě tohle je naším hnacím motorem pro další akce,“ říká vedoucí manažerka Krašovská Aktivity centrum Plzeň Zdeňka Kamišová. „Celý tým Krašovské děkuje partnerům, lektorům a samozřejmě účastníkům za jejich podporu, která umožnila tuto akci uskutečnit,“ doplňuje Kamišová.

Akci podpořili za město radní pro oblast sportu Tomáš Morávek a za první městský obvod jeho starostka Ivana Bubeníčková.