Stejně jako při domácím světovém šampionátu v hokeji se jich jistě spousta vyrazí do Leháro Beer Garden & Fan zóna v plzeňské ulici Na Poříčí na břehu Mže, ale zároveň blízko centra města, kde vysílají živě všechny zápasy od začátku Eura.

V plzeňském Leháru se nedávno fandilo také českým hokejistům:

V Plzni se finále MS v hokeji mezi ČR a Švýcarskem sleduje také pod širým nebem ve fans zóně na Roudné v ulici Na Poříčí nedaleko centra města | Video: Vaiz Zdeněk

Přenosy z fotbalového Eura přichystala i tradiční restaurace Na Spilce, vysílat se tam budou všechny tři zápasy českého týmu v základní skupině. Ten první pochopitelně už v úterý od 21 hodin. „Zažijte živá vysílání skupinových zápasů české reprezentace v samém srdci pivovaru! Skvělá atmosféra, tři projekční plátna, pivo přímo od zdroje a další doprovodný program,“ láká restaurace Na Spilce na svém webu.

Unikátní možnost pak budou mít příznivci plzeňského fotbalu, kteří vyrazí na sobotní přípravné derby mezi prvoligovou Viktorií a SK Petřín, nováčkem ČFL. To má výkop na ikonickém stadionu na Petříně v 10.30 hodin a po něm jsou všichni zváni na projekci zápasu Česko – Gruzie. A pohodovou sobotu, kde vyvrcholí oslavy 130 let klubu pak završí koncert skupiny Kabát revival.

Máte nějaký jiný tip, kde lze sledovat zápasy z fotbalového Eura na Plzeňsku, tak sem s ním. Pište na e-mail sport.plzensky@denik.cz.