Celá akce se konala ve prospěch Nadačního fondu Mathilda, jenž výtěžek využije pro výcvik vodících psů. A čím byla ještě tato módní přehlídka zvláštní? To už vysvětluje prezidentka Lions Clubu Plzeň Ladies Ivana Loukotová: “Zaměření našeho dámského klubu přímo vybízí k tomu, aby dělal akce pro ženy a módní přehlídku jsme měly v plánu už dlouho. Trochu nám to ale zkomplikoval koronavir. Letos to konečně vyšlo. A navíc jsme se rozhodly, díky dobrým kontaktům Autosalonu Šmucler s Nadačním fondem Mathilda, že přehlídka bude benefiční. Naše členky se pro to okamžitě nadchly a sami se aktivně do akce zapojily bez ohledu na svůj věk a přirozený ostych. Ochotně pak celý večer předváděly módní kolekce společně s mladými modelkami.”

Celou akci moderoval zkušeně a s přehledem plzeňský herec, režisér a hudebník Vilém Dubnička a příjemnou tečku za přehlídkou udělala svým vystoupením sólová operní zpěvačka Miriam Čížková.

Že měla tato neobvyklá akce úspěch svědčí i její finanční výtěžek, vybralo se totiž 40 000 korun. “Velmi si vážíme toho, že někdo na nás myslí, udělá si čas, věnuje spoustu energie, aby uspořádal takovou akci. Ta částka není vůbec malá, protože žijeme jen ze sponzorských darů. Vážím si toho, že v současné době jsou pořád lidé ochotní udělat něco pro druhé,” řekl dojatě ředitel Nadačního fondu Mathilda Luboš Krapka.