„Ze soutěže jsem byla nakonec hodně příjemně překvapená. Trošku jsem se bála, jestli nebude mezi holkama panovat nějaká rivalita, ale bylo to skvělé. Všechny holky byly naprosto bezvadné a a nakonec je z nás úžasná parta,“ řekla ještě se slzami v očích z radosti, dojetí i překvapení Adéla.

Nyní končí základní školu a rozhoduje se, co v životě dál. „Nejraději ze všeho mám tanec, vystupuji s taneční skupinou, což mně určitě pomohlo. Jsem zvyklá být na pódiu a vystupovat před lidmi,“ vysvětlila čerstvě korunovaná regionální Dívka roku 2011. Tanci by se sice ráda věnovala i profesionálně, nakonec se však rozhodla zůstat blízko bydliště a studovat v Plzni. „Pokud mě vezmou, nejraději bych na Střední odbornou školu profesora Švejcara,“ prozradila Adéla.

Patnáctý ročník soutěže Dívka roku se konal v ParkHotelu v Plzni. Jeho náplní ale nebylo pouze vybrat tu nejkrásnější ze všech. Již téměř tradičně se tato soutěž snaží také pomáhat Honzíkovi Vaňkovi z Třemošné, který trpí svalovou dystrofií Duchennovou. Z výtěžku za vstupné i darů přítomných hostů, dokonce i moderátora soutěže Jana Čenského, se tentokrát podařilo získat více než 14 tisíc korun na speciální rehabilitační křeslo do vody.