V okresu Plzeň-Jih je sečteno. Lidé v drtivé většině volili pro sdružení nezávislých kandidátů a do místních sdružení. Celková volební účast byla 53,20%. Obcí s největší volební účastí bylo Hradiště.

Zúčastnilo se 78,95% voličů. Utkalo se Sdružení nezávislých kandidátů (SNK) a Starostové a Nezávislí (STAN). SNK obsadí v zastupitelstvu 4 křesla (570 hlasů) STAN 3 (416 hlasů). Nezávislí si od komunálních voleb v roce 2014 polepšili o jedno křeslo. Starostové naopak jedno ztratili. Nejvíce preferenčních hlasů v Hradišti dostal sedmačtyřicetiletý Karel Čada z SNK a to 91 hlasů.

Plzeň-Sever má též sečteno. Stejně jako v okrese Plzeň-Jih, i zde jsou nejčastěji volená sdružení nezávislých kandidátů. Volební účast se stejně jako na severním Plzeňsku vyhoupla přes 50%, ale jen těsně a to na 50,65%.

Obcí s největší volební účastí byla obec Hněvice. Zde se utkala tři hnutí. Starostové a nezávislí (STAN), Sdružení nezávislých kandidátů „Za další rozvoj obce Hněvice“ (SNK CELK) a Unie Hrdosti, Aktivity, Empatie a Lidskosti 2017. Celkových sedm křesel si pro sebe rozdělí pouze STAN a SNK CELK, Unie získala nula hlasů. STAN dostane pět křesel (347 hlasů) a SNK CELK dva (197 hlasů).

Starostové si oproti komunálním volbám v roce 2014 polepšili o pět hlasů, protože v roce 2014 fungovalo v Hněvicích pouze Sdružení nezávislých. Ti si tedy o pět křesel pohoršili. Nejvíce preferenčních hlasů získal čtyřiačtyřicetiletý Ota Boháč ze STAN (52 hlasů).