„Zbývá ještě kolem poloviny vstupenek,” říká Hana Plassová z Měšťanské besedy. Tady se uskuteční akce s názvem Silvestrovská noc hvězd.
Moderátorem bude oblíbený bavič Zdeněk Izer. Muzikálové hity tu zazpívají členové souboru Divadla J. K. Tyla, vystoupí také Kroky Michala Davida. V půlnoci pak začne diskotéka. „Lístky se dají sehnat za 450, 420 a 390 korun. V ceně je drobné občerstvení na stole,” dodává Plassová s tím, že vítáno je oblečení ve stylu osmdesátých let.
K dostání jsou také lístky na Kouzelný silvestr v Pekle. „Akci bude uvádět moderátor David Havlena. K tanci a poslechu zahraje Klasik Band,” sdělila Václava Sporková z agentury Esprit, která Peklo provozuje. Návštěvníci se mohou těšit také na travesti show nebo vystoupení iluzionisty Roberta Foxe či imitátora Jiřího Bláhy.
Vstupné stojí 320 korun a zahrnuje také malý sekt a chipsy.
Oslavám příchodu nového roku budou patřit i oba sály Restaurace Na Spilce. „O hudbu se budou starat Vybroband Emila Vyskočila a skupina Mikiho Gracíka,” říká Šárka Půtová ze Spilky.
Vstupenka tady vyjde na 699 korun. Dostanete za ni i tříchodové menu a chuťovky a chipsy na stole.
Večeře a přípitek je zase v ceně vstupenky na silvestr do klubu Alfa. Lístek vás tu vyjde na 790 korun. „Akci s námi pořádá taneční škola Krejčík. Připravena je reprodukovaná hudba,” uvedla provozní Alfy Jaroslava Vinická. Muzika se ponese v tanečním duchu.
Na silvestra bude možné zavítat například také do Saloonu na Roudné, Zach´s Pubu, A.C.W. Saloonu nebo klubu Watt.
Ani letos Plzeňané nepřijdou o oslavy na náměstí Republiky. Nebude chybět vystoupení kapel ani ohňostroj.