Už potřetí totiž byly k vidění extravagantní účesy z dílny plzeňského kadeřnictví Matrix. Všechny česané a líčené dívky měly připomínat rockové anděly.

„Je až neuvěřitelné, co tihle machři dokážou za takovou chviličku udělat. Jsem z toho úplně vedle,“ řekla Tereza Štěpánová, která s napětím sledovala, co dalšího za účes na pódiu vznikne.

Vždy, když se uvedlo na pódiu nové kadeřnické číslo, nesl se vzduchem moment překvapení.

Dívky nastoupily před diváky s neupravenými vlasy a během tří až pěti minut se změnily k nepoznání. Na akci nebyly k vidění pouze ženské tváře, ale i mnoho zástupců opačného pohlaví.

Celým večerem provázela, jako každý rok, známá moderátorská tvář Mahulena Bočanová.

„Byl to obrovský stres a dřina. Všechno secvičit dohromady tak, aby to perfektně klaplo , mi přišlo velmi těžké. Jsem ráda, že se akce povedla a je to za námi,” svěřila se Deníku účinkující kadeřnice Michaela.

Na akci se všichni poctivě připravovali už od středečního rána. Mezi členy týmu panovala nervozita. „Ale všichni jsme si navzájem velmi pomáhali, aby vše dopadlo na výbornou,“ tvrdila kadeřnice.

Návštěvnost byla oproti minulým ročníkům o něco slabší. Ale i přesto mezi lidmi panovala dobrá nálada. Někteří bedlivě sledovali, jak kadeřníci mění dívky na pódiu k nepoznání, jiní se vlnili v rytmu hudby.

Návštěvníci mohli také zhlédnout módní přehlídku Designual by different, dále vystoupení skupiny Red One s Václavem Noidem Bártou, který v jednu chvíli odhodil i svršek a ukázal vypracované tělo, dále pak skupiny Beat Burger Band a Tribetown. Celou show doprovázeli tanečníci ze skupin Dance 2XS a Dance Kation etc.

Pokaždé, když Mahulena Bočanová do mikrofonu oznámila krátkou přestávku na upravení pódia, lidé se nahrnuli k barům osvěžit se nějakým alkoholickým či nealkoholickým nápojem. „Moc se mi tady líbilo, i když byl trochu problém s frontami na pití a klimatizací,” řekl účastník akce Petr.

Při posledním kadeřnickém vystoupení nazvaném „Múza“ vyprovázel organizátorku Romanu Topinkovou obrovský potlesk obecenstva. Potom ještě jednou představila všechny účinkující a všem poděkovala za skvělou spolupráci.

„Bylo to super. Chtěla bych všem moc poděkovat a hlavně své rodině, která mě jako vždy velice podržela,“ zaznělo z úst organizátorky večerní akce. Celý tým si prý oddechl, když měl svá vystoupení za sebou.