Akce dokázala, že se mohou v maskách výborně bavit už i třeba rok a půl stará batolata. Maminky z Dráčku totiž věku dětiček uzpůsobily program, takže tady bylo kromě kratších tanečních chvil i plno jiných aktivit.

„Na to, aby dlouho tancovali, jsou ještě malí, takže zpíváme i písničky, povídáme si říkánky, ukazujeme si při nich rukama a máme tady i různé soutěže. Je to takový průřez tím, co s dětmi děláme při klubových dopoledních v Dráčku,“ řekla koordinátorka projektu rodinného centra Adéla Vorlíčková.

I ta nejmenší prťata vypadala v kostýmech nádherně. Tak například dvouletý Daniel Maglič byl nádherný Křemílek a ještě ani ne jedenapůlletý Michal Lier Vochomůrka. „Do Dráčku ještě nechodíme, ale už za dva měsíce budeme moci a určitě začneme,“ prozradila Vochomůrkova maminka. Její kamarádka už s Křemílkem do mateřského centra chodí a je tam moc spokojená.

Kromě postaviček z filmů tu na trampolíně skákal třeba spiderman, v tělocvičně běhalo i několik princezen, čarodějnic, zvířátek, ale byl tu třeba i kovboj, a dokonce na plyšovém koni. Nebo třeba pětiletá Katka Tuháčková šla za kytičkovou vílu a tříletý Vojta Knapp za hasiče. V tomto kostýmu si prý rád hraje i doma a jeho maminka doufá, že jestli z Vojty někdy hasič bude, tak snad jen dobrovolný.