Jak se vám líbí v Plzni?
Úžasné město. Byli jsme v pivovaru, dali si pár piv a užíváme si to. Lidé jsou tu skvělí a celkově se nám Plzeň i po stránce architektury moc líbí.

Užili jste si prohlídku pivovaru?
Byla moc zajímavá, ani jsme netušili, kolik práce za výrobou piva je, my ho totiž jen konzumujeme. Je zajímavé, jak dlouhou tradici tady má.

Chutnalo vám?
Nepasterizované je úžasné, to nám fakt moc chutnalo. Mezi normálním a tímto je velký rozdíl. V Americe se nepasterizované plzeňské pivo nedá sehnat, takže to pro nás bylo příjemné překvapení. Teď je naším oblíbeným!

Co v Plzni zahrajete?
Je to poprvé co jsme tu, takže zahrajeme naše největší hity samozřejmě, uděláme, co bude v našich silách. 

Plzeň slaví výročí osvobození, budete mít čas se někam podívat?
Rádi bychom, když tu jsme. Samozřejmě je naší prioritou koncert, kvůli němu jsme tu. Ale kdybychom měli možnost setkat se s veterány, potřást si s nimi rukou a poděkovat jim za skvělou práci, potěšilo by nás to. Hlavně aby si lidé užili koncert a toto skvělé výročí.

Jaký je váš vztah k armádě?
Naše vojáky podporujeme, podporujeme každého, kdo podporuje svobodu ať už pohybu nebo slova. O tom je Amerika.

Vraťme se trochu do minulosti. Johnny, nahradil jste po smrtelné nehodě vašeho bratra Ronnieho za mikrofonem. Bylo to pro vás těžké?
Bylo. Byl jsem fanouškem Lynyrd Skynyrd již předtím, a teď je mi ctí zpívat písně po mém zesnulém bratrovi a pokračovat v tom, co začal.