„Zůstali tady dva synové, malí chlapci. Maminku jim bohužel nevrátíme, ale můžeme pomoci alespoň finanční podporou,“ vysvětluje Věra Vaňourková, majitelka Giorgio fashion, proč se spolu s další podnikatelkou v oblasti módy, návrhářkou Zuzanou Lešák Černou, rozhodly uspořádat benefiční módní přehlídku. Ta má pomoci vybrat peníze právě pro tyto dva malé chlapce bez maminky. 

„Kromě módy velmi ráda dělám něco, čím mohu někomu pomoci. Fashion show jsou ideální možností, jak lze spojit hezké věci a skvělé činy. Chystaná přehlídka bude o pomoci těm, kteří ji opravdu potřebují. Věřím, že společně jim dokážeme rozzářit úsměv na tváři a vnést teplo do jejich srdíček,“ doufá Zuzana Lešák Černá, autorka kolekce originálních šatů, které budou modelky na přehlídce 25. října v plzeňském Parkhotelu předvádět.

CHARITY FASHION SHOW

Obě organizátorky benefiční akce mají prý mnoho společného. Milují módu a teď se rozhodly jejím prostřednictvím pomáhat těm, kterým osud dal nějakou krutou ránu. „Mám ráda, když má to, co dělám, větší hloubku než ,,jen“ vytvářet krásné šaty, a tak čas od času využiji své práce k tomu pomoci těm, kteří to opravdu potřebují. Každý rok pořádám autorskou přehlídku pro své klienty a přátele. Tentokrát mne cesta zavedla k Věře, jež je má dlouholetá klientka a jejíž úžasné akce dobře znám. To spojení nás dvou znamená záruku opravdu velkolepé a nezapomenutelné fashion show, na které se návštěvníci nejen skvěle pobaví, ale hlavně podpoří dobrou věc,“ říká vyhledávaná módní návrhářka s tím, že finanční výtěžek z akce budou slavnostně předávat rodině Fildy a Máti.

Benefiční módní přehlídka neboli Charity fashion show, se koná v Parkhotelu v pátek 25. října od 19:00 hodin. Hosty večera budou Václav Noid Bárta a David Gránský. Akci bude moderovat Jan Čenský. 

„Pokud tak chcete podpořit dobrou věc a zároveň si užít večer plný módy a zábavy, určitě je potřeba si předem zajistit místo v sále,“ uzavírají obě organizátorky. 

Informace k posledním volným lístkům zájemci najdou na www.charityfashionshow.cz. O vstupenky na akci můžete také soutěžit na facebookovém profilu Plzeňského deníku.