Krátce, jasně, stručně, výstižně – umí to politici ještě vůbec? Je o nich známo, že jsou ve svých projevech rozvláční a zpravidla trvá dlouho, než se dostanou k ´jádru pudla´. Jak si ale poradí se vzkazem voličům, na nějž mají jen pár vět?

Devět lídrů jsme požádali, aby vám, našim čtenářům, napsali poslední sms zprávu před tím, než se otevřou volební místnosti a vy rozhodnete o budoucnosti nás všech. Limitující byl pouze rozsah – vzkaz nesměl být delší než 160 znaků.

Jak politici využili svůj poslední vzkaz voličům?

SMS vzkazy lídrů voličům

Václav Krása, KDU-ČSL:
Vážení spoluobčané, dovoluji si vás požádat o váš hlas v nadcházejících volbách pro KDU-ČSL. Náš program je pravdivý a realistický. Moc vám za váš hlas děkuji.

Jiří Pospíšil, ODS:
Milí čtenáři, srdečně vás všechny zdravím a zvu k volbám. Pokud budu zvolen, dokončím reformu justice a budu dál hájit zájmy Plzeňského kraje. Váš Jiří Pospíšil

Marek Ženíšek, TOP 09:
Je důležité jít volit, aby v naší zemi nezvítězili populisté a autoritářský nedemokratický režim. Prosím volte TOP 09 - záruku parlamentní demokracie a svobody.

Jan Kůrka, SPOZ:
Máme šanci obnovit v naší krásné zemi, co se vytratilo. Zemanovci cestu k prosperitě znají. Vynaložím všechny síly a zkušenosti k přeměně slibů ve skutečnost.

Josef Vozdecký, ANO 2011:
Na náš život působí několik veličin. Je to čas i příležitost. A teď u voleb je čas i jedinečná příležitost pro potřebnou změnu v řízení státu. Volte ANO 2011.

Milan Chovanec, ČSSD:
Chci vaším prostřednictvím požádat obyvatele našeho krásného kraje, aby šli k volbám. Volit určitě není jejich povinnost, ale právo, které je škoda nevyužít.

Vít Bárta, Úsvit:
Nebyly by církevní restituce, kdyby byl zákon o referendu, nebylo by Kalouska či Škárky, kdyby byla odvolatelnost politiků referendem. Změňte systém, volte Úsvit.

Svatava Štěrbová, Strana zelených:
Volba zelených je volbou budoucnosti. Zvolte zdravou společnost bez korupce a předsudků, zdravé prostředí, zdravé potraviny a vzdělanost. Zvolte zdravý rozum.

Karel Šidlo, KSČM:
Vážení voliči, využijte možnost změnit vaši budoucnost. Dejte svůj hlas kandidátům KSČM. Plníme náš program, nelze nás koupit, umíme pracovat pro vás. Volte 21.