Deník jí přání splnil a pustili jsme se do proměny 59leté Plzeňanky, na jejíž změnu se těšil hlavně syn.

Kadeřnice Jana Feřtová paní Šobrové doporučila tmavší barevný odstín prosvětlený proužky. „Máte tmavé oči, při světlejším odstínu vlasů to zanikne," radila Jana Feřtová. Plzeňanka se příliš tmavé barvy obávala, takže se nakonec shodly na kompromisu, který je o několik tónů tmavší než původní barva. A světlejších proužků výrazně ubylo. Jaroslava dodala, že většinou nosí krátké vlasy a ke kadeřníkovi chodí poměrně nepravidelně.

Nákupy pro proměnu
Marks & Spencer: Kostým (sako) 2099 Kč, kostýmová sukně 1199 Kč, kalhotky499 Kč, podprsenka699 Kč

X-Bags: Kabelka 495 Kč

Baťa: Boty 999 Kč

Hair studio Dragon: vlasový styling 1000 Kč

Celkem 6990 Kč
+ líčení (Korál)
+ asistovaný nákup

Po vlasové proměně je čas na oblečení. Ačkoli přišla Plzeňanka do Olympie v kraťasech, kalhoty prý téměř nenosí. „Dneska to byla výjimka, nosívám spíš sukně a topy. Nakupuji většinou sama nebo se snachou. Když jdu s manželem, pořád mě popohání, že už ho to nebaví," směje se žena, která pracuje na jedné z plzeňských ubytoven. Vyzkoušené kalhoty tak putují zpět do regálu a stylistka Marcela Šmídová sahá po kostýmu. První, který si Jarka vyzkoušela, jí padl jako ulitý, takže je v podstatě vybráno. „Je krásný, budu ho mít třeba na oslavy a výjimečně i do práce," říká. K tomu vybrat boty a kabelku a je hotovo.

Moment, ještě ne, přichází na řadu vizážistka Eva Vakešová, která Jaroslavu nalíčí. Zakryje nedostatky pleti a nechá vyniknout její oči. „Už vím, jaké barvy mohu nosit, musím to pak vyzkoušet," pochvaluje si proměněná usměvavá dáma před závěrečným focením. A pak už hurá domů za rodinou.

Pokud se i vy chcete nechat půl dne hýčkat od odborníků, stačí se přihlásit. Proměna s Deníkem a Centrem Olympia probíhá až do poloviny září.