Dodala, že žije v domácnosti se čtyřmi muži (kromě partnera a dvou synů se stará i o tatínka), s nimiž si o módě, líčení či účesu promluvit nemůže.

Hned po příchodu Jana upozornila, že se už dva měsíce chystá ke kadeřníkovi, takže má vlasy delší a neobarvené. „Navíc je mám strašně jemné, takže žádný účes nedrží." Kateřina Petrašová se rozhodla Janě vlasy zkrátit a ztmavit. „Bude to takové delší mikádo, vzadu kratší," upřesnila. Barvu vybrala čokoládově hnědou s nádechem do měděna. Změna je tedy výrazná, což si Jana pochvaluje. Účes působí lehce a vzdušně.

Nákupy pro proměnu
Pietro Filipi, halenka 1490 Kč, sukně 2990 Kč
Reserved: boty 499 Kč
Marks & Spencer: podprsenka 799 Kč, kalhotky 499 Kč
Hair studio Dragon: vlasový styling 1000 Kč

Celkem ⋌7277 Kč
+ líčení (Salon Korál)
+ asistovaný nákup

Nákupy absolvuje podnikatelka v doprovodu stylistky Marcely Šmídové, což je pro ni obrovská změna. Většinou totiž nakupuje sama, ti 'její chlapi' jí prý příliš nepomáhají. Volba padla nakonec na elegantní měňavou sukni z nové kolekce Pietro Filipi, vážným adeptem ale byly i šaty s modrými a červenými proužky, které Janě také dobře seděly.

U vizážistky se Jana Tomsová dozvěděla, že když používá šedivé oční stíny, dělá dobře. „Máte oči do zelena, takže se k vám hodí stejně jako třeba hnědá. Vybírat můžete z decentních teplých barev," poradila jí vizážistka Eliška Kozáková.

A výsledek? „Je to super, připadám si jako dáma. Doma mi nevěřili, když jsem říkala, že půjdu do proměny. Ale nakonec si toho dokonce všimli, i když jsou to chlapi. A líbila jsem se," smála se proměněná Jana.

Letní proměna s Deníkem

Celé léto se mohli předplatitelé a předplatitelky Deníku hlásit do naší letní proměny s Centrem Olympia v hodnotě max. deseti tisíc korun. Jak se jejich proměna povedla, jste mohli sledovat od poloviny června každý pátek ve vašem Deníku.

Nyní se blížíme do finále, čekají nás poslední dvě proměny. Ale vy si můžete všechny účastnice připomenout na našich webových stránkách, kde najdete fotografie i texty.