Na návštěvnost si starosta obce Josef Kubáň nestěžoval. „S loňským rokem se to ale nedá srovnat – to jsme zároveň otevírali zrekonstruovaný kulturní dům a bylo tu lidí, že se sem nemohli všichni vejít. Letos si zasoutěžilo sedm týmů, tři domácí, další z Vlčtejna, Chlumu, Komorna a jeden složený z diváků,“ řekl.

A jak tedy soutěžní disciplíny vypadaly? „Bohužel to jde docela těžko popsat, ale asi největší úspěch měla až ta poslední – mezi soutěžícími putoval pytel plný různých kusů oděvu a u koho se zastavil, ten z něho musel vždy něco vytáhnout a obléci si to na sebe. Hrálo se o dva poukazy na zájezd po Šumavě, který jsme uspořádali jako odměnu našim hasičům za reprezentaci obce,“ vysvětlil Kubáň.

Ve vtipném duchu jako „oblékací“ disciplína se prý nesly i všechny ostatní, s nimiž si družstva musela poradit. Celkovými vítězkami Her bez hranic se nakonec staly domácí hasičky ze Seče, o bod předstihly družstvo z Vlčtejna a o dva body tým žen ze Seče.

O dějišti následujícího ročníku je už v mikroregionu rozhodnuto. „Příští rok se budou hry konat v Chlumu,“ dodal starosta.