„Autokino je v této době určitě lákavé. Věřím, že toho fanoušci využijí, sám bych hned vyrazil,“ prohlásil pro klubový web s úsměvem obránce Radim Řezník.

Jenže on bude v té době přímo na stadionu na Letné, kde se bude hrát bez diváků.

„Samozřejmě nám budou fanoušci na stadionu chybět, vždycky byli v podobných zápasech slyšet a společně jsme se dělili o radost. Teď bych všechny poprosil, aby nám drželi palce aspoň na dálku, budeme bojovat i za vás,“ vzkázal příznivcům červenomodrých barev.

Ti mohou tentokrát prožít utkání v neobyklém prostředí plzeňského DEPO 2015, kde je pro ně připravena velkoplošná projekce z prvního utkání po obnovení bojů ve FORTUNA:LIZE.

Viktoria navíc pro svoje fanoušky přichystala malé občerstvení (nápoj od Pepsi a chipsy Lays) a klubový dárek zdarma. Na místě si bude možné objednat donášku bavorských hotdogů, čepovaného piva a dalšího občerstvení.

Počet vstupenek je limitovaný na kapacitu 150 vozidel, akce tedy platí do vydání poslední vstupenky. Počet diváků v autě je limitovaný pouze kapacitou vozidla.

„Aktuální situace bohužel neumožňuje, aby nás fanoušci mohli podporovat během zápasů přímo na stadionu. Snažíme se tedy v rámci možností nachystat zajímavé alternativy a nabídnout je našim nejvěrnějším příznivcům, tedy majitelům permanentních vstupenek,“ vysvětloval klubový mluvčí Václav Hanzlík.

Ostatně nejde zase až o takovou novinku, klub chystá každý rok pro své permanentkáře speciální filmovou projekci. Fanoušci společně s hráči už v minulosti vyrazili do kina na filmové hity Život, Iron Man 3 či Avengers: Infinity War nebo třeba i na kvalifikaci o Euro 2016 mezi Českem a Tureckem.

Tentokrát mohou fanoušci sledovat svoje miláčky při zápase na Spartě v unikátních prostorách DEPO 2015.

„Rozhodli jsme se využít oblíbené autokino. Věříme, že permanentkáři této možnosti využijí a budou nám na dálku držet palce,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Areál autokina se ve středu otevře v 18 hodin.

Místa si je možné si rezervovat na emailové adrese autokino@fcviktoria.cz. Do emailu je vždy nutné uvést číslo permanentky a jméno držitele. (zs, fcv)