„Díky pravidelnému šetření spokojenosti pacientů jsme dostali od řady našich pacientů zpětnou vazbu, jak bychom některé služby mohli vylepšit či rozšířit,“ vysvětluje náměstkyně pro ošetřovatelkou péči Andrea Mašínová.

Od dubna tak mají imobilní pacienti na vybraných pracovištích prozatím v lochotínském areálu nemocnice možnost nákupu tiskovin s donáškou ke svému lůžku. „Rovněž nabízíme zajištění placených pedikérských a kadeřnických služeb pro pacienty hospitalizované na standardním lůžku,“ doplňuje Mašínová s tím, že nabízené služby jsou k dispozici za velmi příznivé ceny.

Skupina vězňů vnikla do nezamčené cely, úder poškodil zrak.

Praktici zavřeli své ordinace, pokračují v protestech

Plzeň - Mnoho praktických lékařů pro děti a dospělé ve středu zavřelo své ordinace.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.