V dnešní době, kdy se mění životní styl společnosti, je festival Miluj svůj život oblíbenou akcí pro ty, kteří mají zájem o zdravý způsob života, ať už z pohledu péče o tělo nebo se chtějí rozvíjet v oblastech praktické ezoteriky. Na programu jsou tematické přednášky, možnost nákupu různých produktů a služeb, ale také ochutnávka makrobiotické, veganské, vegetariánské a stále oblíbenější raw stravy.

Kromě velkého množství účinkujících se návštěvníci mohou těšit třeba na Program s Makrobiotikou, kdy navštíví v rámci festivalu tematické přednášky a ochutnají výbornou makrobiotickou stravu. Za zmínku také jistě stojí intenzivní pracovní dílny, v jejichž průběhu si zájemci vždy osvojí určitou dovednost. Výhodou účasti je to, že se danou problematiku či oblast naučí nejen teoreticky, ale hlavně prakticky.

Pro letošek jich organizátoři připravili sedm a je opravdu z čeho vybírat. „Koho trápí bolesti zad, jistě si nenechá ujít dílnu Štefana Zakuťanského, který se sám po 10 letech velkých bolestí uzdravil a dnes učí lidi po celém světě, jak si mohou sami od těchto problémů pomoci. Pokud se chcete naučit pracovat s energiemi pomocí virgule, pak je právě pro vás určena dílna pana Šoula, která se uskuteční v sobotu 4. července. A velké oblibě se již tradičně těší pracovní dílny Gennadije Bělova, kde se naučíte prakticky diagnostikovat své zdravotní problémy. Každý z účastníků dílny bude mít také možnost tréninku v samostatném měření stavu aury a měření geopatogenních zón," zve na festival organizátor František Balej.

Na výstavě je možné zakoupit nejen šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku, ale i další produkty, jen těžko dostupné v běžné prodejní síti.

Součástí výstavy jsou i oblíbené poradny, kde návštěvníci ocení osobní přístup poradců. Najdou výklad karet, snů, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, čtení z ruky, astrologii či frekvenční terapii.

Festival se koná v areálu SOU elektrotechnické ve Vejprnické ulici 56 ve Skvrňanech. Místo se nachází přímo proti zastávce tramvaje č. 2, stanice „Internáty". Programy probíhají denně od 9 do 22 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 9 do 20 hodin.

Podrobné informace o festivalu najdete na www.ezotera.cz/ano, 608 377 573, festiv@ezotera.cz.