„Ale nelitujeme,“ dodává jeho kamarád Honza. Do fronty u pokladny ve Štruncových sadech se oba ještě s fanynkou Blankou postavili hodinu před otevřením, tedy v sedm, někteří nadšenci tu přitom čekali už od čtyř ráno.

„Můj táta dodneška vypráví o Mnichově, tak já pak budu svým dětem vyprávět o Barceloně,“ směje se Honza. Ze šesti utkání vynechají pouze jediný – ten v Bělorusku. „V pondělí jdeme koupit zájezd do Barcelony, ten je včetně lístku na zápas a letenky a vyjde na deset tisíc,“ upřesňuje Martin s tím, že do Itálie pak vyrazí na vlastní pěst auty. „Nepředpokládám, že by v Miláně přišlo na Plzeň 90 tisíc lidí a lístky nebyly.“

Celkem měli tito tři nadšenci čtyři permanentky, využili je naplno. Dvanáct balíčků a celkem 36 lístků. Jen jediný z nich je určen pro pravověrného kotelníka. „Chtěla jsem pro syna sektor 124, ten plánují Pfans vyhradit těm, kdo chtějí fandit úplně naplno. Už je prý ale vyprodaný, tak mám vedlejší, tedy 123,“ podotýká Blanka. Sdružení fanoušků Pfans dokonce plánuje připravit pro zápasy speciální choreografii.

Zatímco Honza už básní o Barceloně, pro Martina bude zápasem číslo jedna domácí duel s Borisovem. „Bude první a všichni budou natěšení,“ říká nadšený fanoušek. Je přesvědčen, že Viktorie postoupí ze třetího místa, jeho kamarád věří v umístění o stupínek lepší. „Dvě výhry s Borisovem a remíza s Milánem je sedm bodů. AC Milán remizuje s Barcelonou a bude to jasné. Už jsem si na to i vsadil,“ uzavírá Honza.