Vybavení do plánovaného prostoru mají podle představ organizátorů dodat sami Plzeňané.

„Máte doma nábytek, který vám již nevyhovuje? Křeslo po babičce, stoleček z chaty nebo věšák, co jen zabírá místo v garáži? Pošlete je všechny do Pekla!" nabádá Jáchym Klimko z týmu Plzeň 2015 a doplňuje, že vítané jsou také židle, lampy, poličky či stoličky.

„Na základě zaslaných fotografií vybereme vhodné kousky a s dárcem se domluvíme na bezplatném odvozu," doplňuje mluvčí Plzně 2015 Mirka Reifová a dodává, že v průběhu března by měla proběhnout renovace a rozmístění nábytku v prostoru. Každý kus bude opatřen informací, kdo nábytek věnoval a odkud pochází. Přesný termín, kdy bude kavárna otevřena, zatím není znám.

Ze svozu bude natočen videoklip, který společnost plánuje šířit zejména po sociálních sítích.

Všichni dárci získají vstupenku na plzeňskou premiéru divadelního představení Kouzelná flétna, které se bude konat 7. března. Jedná se o první vlastní akci, kterou Plzeň 2015 v Pekle pořádá. Ostatní kulturní program, na který byli lidé v kulturním domě zvyklí, zůstává zachován.

Jak věnovat

• Do konce února zašlete na adresu info@plzen2015.cz fotku nábytku a adresu, na které je k vyzvednutí. • Nabízený kus by měl jít odvézt v běžné dodávce. 
• Všechny nabídky budou zveřejněné na facebookovém profilu pilsen2015 • V březnu bude vybrán vhodný nábytek a vytvořen harmonogram svozu.