21. skupina armád – operační prostor 2. obrněné na západním křídle VII.s boru, začaly přebírat jednotky 30. britského sboru.

1. armáda – v úseku V. sboru byl klid jak na americké, tak na německé straně, stejně jako v zóně XVIII. sboru byly obě strany v obranných pozicích. 75. pěší převzala operační prostor 7. obrněné divize. Jednotky VII. sboru čistily své prostory od nepřátelských průzkumných hlídek, které pronikly do jejich linií. 83. pěší uvolnila 331. pluk ke 3. obrněné divizi a 329. plukem zaútočila směrem na Rochefort, ale vytvořila jen malý územní zisk.

12. skupina Armád:

3. armáda – VIII. sbor se připravoval k postupu na Houffalize. 11. obrněná se přesunula do blízkosti Neufchateau. 87. pěší byla přesunuta ze zálohy vrchního velitelství a připojena ke sboru. Tankovým oddílům 4. obrněné od III. sboru se podařilo otevřít hlavní silnici Arlon – Bastogne. Jednotky v Bastogne - 101. výsadková a části 9. obrněné - byly přeřazeny ke III. sboru. K tomuto sboru byla přesunuta také 6. obrněná divize, která se soustřeďovala mezi Arlonem a Neufchateau. 35. pěší čistila oblast Villers-la-Bonne-Eau – Lutrebois a její přední jednotky vytvořily v Marvie, severovýchodně od Bastogne, kontakt s výsadkáři 101. divize. 26. pěší pokračovala v postupu na Wiltz proti stále silnějšímu odporu.