Co se vám vybaví, když se řekne Dům kultury Inwest?

Moje srdeční záležitost, protože ho pamatuju opravdu hodně dlouho. Tehdy jsem tu začínal s miss, odtud byl můj první přímý přenos. A koncem loňského května jsem tam moderoval i Miss Becher klub, což byla jedna z posledních akcí tohohle kulturního domu. Osvětlovači, technikové a tým, který mi pomohl už při prvním ročníku miss, tam byl taky. A to byl pro mě zvláštní oblouk, jak se to potkalo. Říkal jsem si: tak já jsem se s vámi potkal, když jsem tady začínal, a potkáváme se i tady na vaší poslední akci. A bylo to hodně smutné.

Co Divadlo Miroslava Horníčka? To zmizí bez náhrady…
Tam jsme jezdili hodně často, takže vím, jak to tam vypadalo po povodních, jak se to zase zvedlo, co nadšených diváků tam bylo. Je mi trošku líto.

Dá se odhadnout, kolikrát jste tam hrál, moderoval, zkrátka vystupoval?
I v divadle i ve velkém sále? To byly desítky akcí: plesy, Miss Beruška, Miss ČR, hostování s divadlem, je toho zkrátka hodně. A je mi líto, že to zmizí. A moc dobře to nechápu.

Do Plzně jezdíte často. Vidíte někde alternativní prostor, který se s Inwestem dá srovnat?
To nevím, už jenom to jeho místo je luxusní. Slyšel jsem, že tam má být něco komerčního, a to je mi trochu líto. Ale zase jste tu v Plzni odsouhlasili nové divadlo, což je dobře. Doufám, že budeme mít pořád kam jezdit, protože do Plzně jezdím rád.