Mohli si vybrat šaty, boty i šperky, které věnovaly do bazárku známé plzeňské ženy jako např. zpěvačka Vlaďka Bauerová, herečka Kristýna Leichtová nebo muzikantka Ilon Leichtová, šéfka Nadace 700 let města Plzně Alena Kozáková a další. „Přišlo obrovské množství lidí, už po půlhodině po otevření bylo v charitní kasičce snad sedm tisíc korun," neskrývala nadšení jedna z organizátorek publicistka Markéta Čekanová. Nakonec vybraná částka přesáhla 30 tisíc korun a dostanou ji charitní domovy pro matky v tísni.

Když nádražní halou zaburácel hlas Vlaďky Bauerové, která skvěle zazpívala bez jakéhokoliv doprovodu, lidé úplně ztichli. „Někdo se tu ptal, jak často budeme bazárek pořádat. A já říkám: proč ne na jaře, v létě, na podzim a v zimě? Máme spoustu věcí, takže každá vyhází šatník a bude to!" smála se zpěvačka.

Herečka Kristýna Leichtová si pochvalovala přátelskou atmosféru. „Ženy pomáhají ženám, to je dobře," podotkla. Sama věnovala do akce spoustu oblečení. „Díra v šatníku ale kvůli tomu nebude. Mně těžko potkáte v džínách, ty nenosím, mám ráda šaty a sukně," přiznala. Sama oblečení nejen darovala, ale něco si i pořídila. „Mám bezvadnou šálku," pochvalovala si.

Zákaznice byly spokojené. „Je to tu skvělé, nevím, co dřív," přehazovala zkušeným pohybem ověšená ramínka jedna ze zákaznic.

Bazárek pokračoval odpoledne ještě na Velikonočním trhu v Dobřanech.