"Dopoledne patřilo mezinárodnímu MČR Rookie, tedy juniorů a titul juniorského mistra ČR obhájil Matyáš Klíma. Ve finálové soutěži Pro Series nastoupilo 12 závodníků z celé republiky, kteří dosáhli nejlepších výsledků v kvalifikačních závodech, konaných během roku 2021. Divácká kulisa byla fantastická a hnala všechny borce k maximálním výkonům. Diváci dokázali, že tento sport tu mají rádi a umí mu patřičně fandit. Celý den byl plný vynikajících výkonů, osobních rekordů a jak sami sportovci během krátkých rozhovorů potvrdili, diváci je dokázali vyhecovat a podpořit k osobním rekordům," uvedl ředitel závodu Jan Brabec.

Titul nejlepšího sportovního dřevorubce České republiky v soutěži STIHL TIMBERSPORTS získal opět Martin Komárek z Milevska a ukázal, že v České republice stále nemá konkurenci. Ostatní mu sice dýchali na záda, ale byl bezchybně připraven a dokázal se plně koncentrovat a dovést své sportovní výkony na stupeň nejvyšší. Z celkových šesti vyhrál nad svými soupeři čtyři disciplíny. Na druhém místě byl Martin Roušal, bronzová medaile patřila Martinu Kalinovi.

Otevření prodejny Xiaomi v Plzni v sobotu 18. září 2021.
FOTO: Na otevření prodejny Xiaomi čekali lidé i celou noc

Martin Komárek se jako mistr České republiky nominoval do závodu Mistrovství světa jednotlivců, který proběhne 2. října v německém Mnichově.