Česká hudba, drinky a jídlo, to všechno se propojí na premiérovém Stock Mixfestu, který uspořádá společnost Stock Plzeň-Božkov v sobotu 6. září ve své domovské lokalitě, na Božkovském ostrově v Plzni.

REKORDNÍ NABÍDKA DRINKŮ

„Hlavními hvězdami festivalu budou kapela Chinaski, Leoš Mareš se svou DJ show nebo zpěvačka Marta Jandová. Zahrají i kapely Rybičky 48 a Mydy Rabycad nebo autorský zpěvák Pavel Callta,“ představuje program Petra Miterová z pořádající agentury. Dodává, že připravena bude i DJ stage pro DJe Buldoga, Aska, Nfix&Candice nebo Petr Říbala & Ondru Urbana.

Společnost Stock Plzeň-Božkov má ve svém portfoliu více než 70 značek lihovin a likérů. Na svém Stock Mixfestu tedy nabídne nejvíce drinků, kolik se kdy na festivalovém menu v Česku sešlo, a její barmani se pokusí o rekordní flair show neboli barmanskou exhibici.

Festivalový program doplní nabídka jídel ze známých českých food trucků.

„Všichni dodavatelé by navíc měli splňovat podmínku ekologické likvidace odpadů, a na festivalu by tak neměl vzniknout žádný odpad určený k odvozu na skládku,“ uvádí Miterová.

Vstupenky na festival jsou k dostání v síty Ticketmaster, jejich cena v předprodeji začíná na 250 Kč a zahrnuje také jeden drink (pro mladší 18 let bude pouze nealkoholický). Organizátoři festivalu zajistí také posílení dopravy od vlakového nádraží v Plzni směrem k Božkovskému ostrovu.