„Vážení a milí spoluobčané, prožili jsme společně další rok, který je již za námi a nyní stojíme na prahu toho nového. Přeji vám, abyste jím prošli bez uklouznutí a kdybyste se přece jen někdy ocitli na tenkém ledě, abyste vždy opět našli pevnou půdu pod nohama,“ říká starosta MO Plzeň 2 – Slovany Lumír Aschenbrenner.

Místostarostka Eva Trůková míní, že nový rok, stejně jako ty předešlé, určitě přinese spoustu výzev. „Já vám přeji, ať je všechny zvládnete s ladností, ať vždycky bezpečně vybruslíte ze všech potíží, ať je vaše jízda rokem 2024 pohodová a hlavně, ať vás baví,“ přeje Eva Trůková.

Nový rok pro mnohé z nás znamená také nový začátek a očekávání. „Přeji vám, ať se vyplní a pokud ne, nenechte se tím rozladit. To se někdy stává, přeji vám, ať jsou vaše srdce stále otevřená a ať nikdy nezamrznou,“ připojuje se místostarosta Roman Andrlík.

A místostarosta Václav Cinádr dodává: „I já bych vám chtěl popřát do nového roku hodně proměněných šancí. Přeji vám, ať je váš tah na branku jistý a váš záměr nikdy nemine cíl. Přejeme vám úspěšný a šťastný nový rok 2024.“

Zdroj: MO Plzeň 2 – Slovany