Bohužel, terčem zvrhlých choutek se stala i teprve jedenáctiletá dívka. Z jejího znásilnění a ohrožování mravní výchovy se od pondělí zpovídá Krajskému soudu v Plzni majitel zahrady, dvaašedesátiletý Jiří Š.

Pokud mu soud prokáže vinu, hrozí mu až dvanáctiletý pobyt za mřížemi.

Podle žaloby se Jiří Š. s rodiči dívenky znal a loni v červenci a prosinci ji nejméně ve třech případech nutil k sexu.

„Nutil ji, aby s ním spala v jedné posteli, využil své fyzické převahy, stáhl jí kalhotky, osahával ji na intimních místech a následně se snažil o pohlavní a anální styk. Rovněž po ní chtěl, aby ho uspokojila rukou a orálně. To přesto, že se dívenka bránila kopáním nohama a říkala mu, že se jí to nelíbí," zaznělo v obžalobě.

Obžalovaný vše popírá. „To, co tam děvče popisuje, se týká jiného muže, ne mě. To děvče spolu s rodiči bydlelo u mě na chatě asi týden, v tu dobu se tam pohybovalo dalších nejmíň dvacet lidí. Já spal se svou přítelkyní v altánu, ostatní buď venku, nebo v chatě," hájí se muž.

Sebejistě prohlásil, že on není žádný pedofil a rozhodně neměl ani zapotřebí někoho znásilňovat. „Měl jsem tam ty bezdomovkyně. Ne že bych s nimi se všemi něco měl… Po úrazu byl můj sexuální apetit nic moc," hájil se obžalovaný.

Naznačil, že je obětí msty ze strany matky dívenky. „Ta malá holka je trochu zaostalá a ona jí namluvila, co má říkat. Mstí se mi za to, že u mě chtěli bydlet ještě v prosinci, ale to jsem ji už i s dětmi vyhodil," řekl. Připustil, že sice v minulosti byl trestán, ale vždy jen za rvačku s policisty nebo majetkové trestné činy.

Soud v pondělí přehrál videozáznam výslechu poškozené dívenky. Ta na panáčcích předvedla, co se s ní na chatě u obžalovaného dělo. „Osahával mě, říkala jsem mu, že mě to bolí a aby mě nechal, strkala jsem do něj. Dělal něco, co se nemá, co dělá jen táta s mámou…" uvedlo děvče.

Soud bude případ projednávat i v úterý. Rozsudek by mohl padnout už ve středu.