Kindl je obžalován z toho, že loni v srpnu odvedl dívku do bytu v Kamenném Újezdu na Rokycansku, kde se v tu dobu zdržoval. Přes odpor jí sundal tričko a kalhoty a následně jí strkal prsty do pochvy. „Dívka při tom plakala a prosila, ať toho nechá,“ uvedla státní zástupkyně. Dále muž chtěl, aby jej školačka uspokojila pusou a strkal jí hlavu ke svému údu, který si pak třel rukou. Poté se pokusil vykonat s nezletilou pohlavní styk, což se mu díky jejímu velikému odporu nepodařilo.

Jako znásilnění se však kvalifikuje i to, že mladík strkal dívce prsty mezi nohy.

"Čin jsem nespáchal. Se slečnou jsem se znal asi dva měsíce. S partou lidí jsme se chodili bavit do chaty, do hospody a tak,“ uvedl Kindl, který se do Kamenného Újezdu dostal přes přítelkyni, s níž chodil od loňského května. Muž měl navíc rozpory s rodiči a nebyl u nich ani trvale hlášen. „Trvalým bydlištěm je radnice, dohodli jsme se tak s mámou a tátou, kdybych se dostal do dluhů,“ vysvětloval senátu Kindl.

V den, kdy mělo ke znásilnění dojít, seděl Kindl s dívkou na terase jedné hospody. „Dal jsem si tři čtyři piva, ona jedno malé. Pak jsme šli do bytu ke známému, kde jsme pili kafe,“ řekl Kindl. Podle něj to bylo také všechno, co se v bytě odehrálo.

Mladík tak svou obhajobou vyvrací obvinění školačky. „Ona často pila. Říkal jsem jí, ať to nedělá,“ bránil se Kindl. Dívka se pak údajně chlubila, že spí s jinými muži. Mladý muž si obvinění vysvětluje tím, že se mu nezletilá mstí.

„Několikrát jsem jí vyčetl její chování, což se jí nelíbilo. Nechtěl jsem se s ní už vídat. Pak mě udala,“ doplnil Kindl.

Nedoučený kuchař čelí v současné době ještě jedné obžalobě ze znásilnění v Rokycanech. V minulosti byl za vydírání odsouzen k dvouleté podmínce.